Asså, jag måste fan skaffa knullkompis innan jag blir galen. Är singel sen många år, haft knullkompisar genom åren men nu är det ett tag sedan. Därför tänkte jag pröva att skriva en sexannons, om det nu funkar för att skaffa knullkompis, men det borde funka kan jag tycka. Det är så många kåta tjejer och killar som är här så det måste finnas någon till mej. Jag ser ju rätt så bra ut så det borde inte vara så svårt, trots att jag inte är ung längre. Det svåra är nog att hitta en kille som verkligen är seriös i detta och vill bli min knullkompis.
Vet att de flesta killar bara vill knulla och sen är de nöjda. Men jag vill ses regelbundet, bra sex har man när man lärt känna varandra sexuellt, därför är en knullkompis riktigt jäkla bra. Grejen är den, jag vill inte ge upp mitt singelliv, även om jag är 36 fyllda så trivs jag så bra och älskar min frihet. Att stadga mej och skaffa familj är inget som lockar mej alls. Så därför är en kk det perfekta alternativet. Inga krav, inga måsten och vi ses när vi har tid och lust, kan det bli bättre?! Du kille 30-40 år, som känner som mej och vill göra ett försök. Hör av dej så vi kan träffas snart. Kram och puss <3.
21 bast, hoppas det funkar. Hur kommer hag i kontakt med dig
Singel man på 40 som gärna skulle vilja uppleva härliga stunder tillsammans. Hoppas att vi hörs.
hej jag vill sex med dig
Sök på mig FB Alma ❤️
Hej sexy
Jag är 27år och kåt för det mesta. Hör av dig gärna if u wanna have a taste of this dark skin meat
Hej!
Jag är lite i samma läge som du är. Nu är jag betydligt äldre än du, men om det inte är något problem, får du en fräsch välutrustad man som är generös och positiv.
Vart e du vilken stad?
Jag kan knulla dig regelbundet och hård