Dejta kravlöst, sugen?

jag vill dejta kravlöst och helst hitta ett kk förhållande eller pojkvänNu vill jag dejta kravlöst, helt utan planering och förväntningar. Söker en likasinnad kille som precis som jag tröttnat på att ha förhoppningar. Jag har sexdejtat en del online. Men det är inte alltid det blir som man tänkt sej och det har bara stannat vid en fika. Vad jag söker kan jag inte säga nu, det beror helt på dej, mej och våra personligheter. En del killar blir bara mina vänner även om allt verkar vara helt perfekt för ett förhållande eller ett kk förhållande. Så, man kan säga att jag söker vad som helst hahaha, nä inte riktigt, men jag är öppen för vilken relation som helst.

Jag vill dejta kravlöst med en trevlig kille!

Men jag som alla andra vill ju träffa den stora kärleken, men den är svår att hitta. Än har jag inte hittat den och har inga förväntningar att hitta den här. Men på vägen måste man ha roligt och göra det man inte kommer att kunna göra sen när den stora kärleken dykt upp. Vänskap, sex, kärlek, what ever, oavsett vad det blir så blir det kul. Älskar att träffa nya människor och vad kan då vara bättre än att dejta kravlöst. Sen vad som händer står skrivet i stjärnorna, men lite spännande är det allt.

Lite om mej då, men väldigt kort, vill hålla mej privat så långt det går så här offentligt. Är en tjej som är närmare trettio, gillar humor, vara ute i naturen, läsa, träffa kompisar mm. Utseendemässigt, hmm svårt att beskriva sej själv, men ser väl okej ut, har en stor rumpa haha. Ses vi?

Kåt tjej letar liggkompis

kåt tjej söker liggkompis för skön sex och mysLetar du också ligg? Kolla då in vår kategori Hitta knullkompis och du kommer att hitta den du söker!

Tjenare, jag är en ung kåt tjej på 24 år och jag letar liggkompis, jag vägrar kalla det knullkompis. Det låter bättre med att jag letar liggkompis, lite mer rumsrent. Nej, jag är inte prydd haha.

Jag ser bra ut tycker jag själv iaf, sen vad du tycker vet jag inte men du får gärna berätta det för mej. Är en snygg blondin som har bra jobb, egen lya och lever ett bra liv och jag är singel. Jag gillar att vara singel, någon pojkvän vill jag inte ha innan jag är 30.

Så därför är en liggkompis det bästa och jag hoppas att hitta dej här. Lite krav på dej har jag såklart, det viktigaste är att vi har en bra kemi och är attraherade av varandra. Därför tycker jag att vi börjar att umgås som kompisar.

Liggkompis låter bättre än knullkompis hihi!

Om det blir mer än vänskap så är det helt kanon, om inte så kanske vi fortsätter att vara kompisar. Det är ju skitsvårt att veta innan vi ens har träffats.

När det kommer till sex så gillar jag helt vanlig sex. Helt ärligt så har jag inte provat olika grejor eftersom jag helt enkelt inte varit intresserad av det. Sen har jag inte haft så mycket sex heller, bara några gånger. Men om du vill prova något som jag tycker verkar nice, då testar vi det, jag är inte tråkig på nåt sätt. Du som hör av dej är från 25 år och upp till typ 30-35 år och givet att du är singel.

Kåta svenska tjejer

jag är en av alla kåta svenska tjejer och jag söker en dito killeSå här är det, kåta svenska tjejer finns det gott om, men hur kåta är de på en skala? Jag själv är väldigt kåt, tror långt över medel. Så därför har jag svårt att hitta en kille som klarar av mina sexuella behov. Det är skitsvårt att hitta lika kåta killar som pallar trycket om man säger så. Därför undrar jag om du finns här? Du som kan OCH vill knulla mycket, men inte bara det, du ska gilla långa förspel och du ska kunna knulla i timmar. Många killar säger att de fixar det, men få gör det, har jag märkt. Har jag haft otur eller snackar killar en massa strunt bara för att få knulla?

Kåta svenska tjejer är inte lika kåta som jag är hehe!

Jag är som sagt en av alla kåta svenska tjejer men jag sticker nog ut, som du nog förstått vid det här laget. När det kommer till sex, då vill jag prova allt, precis allt, hård sex, mjuksex, analsex, lite smisk, ja allt. Men långa förspel är också viktigt, mjukt och fint, erotisk massage med en go massageolja. Jag vill ha hela paketet utom ett stadigt förhållande, så kan man nog säga. Alltså en knullkompis, sex och vänner typ. Och givet är att jag bara träffar en kille, för att knulla runt är inte alls min grej. Bra sex får man när man lärt känna varandra sexuellt och som vän också, så vill du bli min knullkompis så hör av dej snarast!

Första dejten kör vi på stan någonstans, för bådas säkerhet. Sen får vi se vad vi gör på vår första dejt. Att planera sånt är omöjligt, men allt kan hända, eller inget. För mej är inte utseendet det allra viktigaste, utan att vi klickar och har kemi, det är väldigt viktigt. Nu återstår det att se om en sexannons funkar. Hör av er killar, 21-50 år!

Jag är trött på dildon

kåt tjej är trött på dildon och söker en knullkompisTjenare, jag är en kåt tjej som inte alls gillar att dejta okända killar, men nu måste jag. Det är så här att jag är trött på dildon, den är skön, så missförstå mej inte, men jag behöver äkta vara. Eftersom jag tröttnat på att gå ut på krogen och ragga så provar jag här. Jag vet en sak och det är att det är sex jag söker, men om jag vill ses regelbundet eller inte.

Tja, det beror på, kanske ses vi flera ggr men bara om vi har bra sex, inte annars. Engångsligg ger mej inte så mycket faktiskt, så det har jag slutat med sedan länge. Men såklart, om jag ska vara ärlig så är det bästa att hitta en knullkompis. Om jag lyckas med det återstår att se.

Nu är det också så att jag vet att jag inte knullar bra med alla killar, så är det ju. Därför måste jag provköra dej, så det kanske blir att vi bara ses en gång. Även om jag är trött på dildon så innebär det inte att jag knullar med vem som helst, jag är allt annat än desperat! Jag är 24 år, rätt så smal och har inte så kvinliga former, så du får ta mej så som jag är. Du är fräsch, snäll, ärlig och du är 100% seriös i detta. Hör av dej om du vill ses och se vart det leder. Tja!

Het blondin

het blondin söker pojkvän för nu vill jag stadga mejHej svejs, jag är en het blondin och nu vill jag stadga mej och skaffa pojkvän. Finns här någon schysst kille som är sugen på att dejta och se vart det leder? Jag ser bra ut, är 26 år och känner att det är dags att komma till ro. Ännu vill jag inte bilda familj och sånt, det får bli senare, typ efter 30.

Men ett stadigt förhållande vill jag ha nu. Kanske kan tänka mej ett kk förhållande tills jag hittar kärleken, varför inte lixom?! Jag hoppas att hitta en kille som jag klickar med och du klickar med mej. En anledning till att jag skriver min kontaktannons på en sexblogg är att sex är väldigt viktigt för mej. Ett förhållande där det inte finns ett aktivt sexliv funkar inte för mej. Så, nu vet du det.

Jag är en het blondin och nu vill jag hitta en pojkvän!

Jag har en bra utbildning och har nu ett bra jobb där jag tjänar hyffsat och jag trivs bra. Du ska också ha ett ordnat liv, inga skulder, du ska vara rökfri och inga problem. För i framtiden ska vi bo ihop och kanske köpa vårt boende, därför vill jag att du också ska ha möjligheter till det. Men som sagt, det är ett tag tills dess, först ska vi hitta varandra, vem vet, det är kanske här du finns?! Jag hoppas det naturligtvis.

Jag är som sagt en het blondin som vill ha allt i ett paket, det måste ju finnas. Givetvis får man kompromissa ibland, ingen är ju perfekt, inte jag heller. Jag är flyttbar till vissa delar av landet eftersom jag jobbar i en stor koncern. Men det är något som ligger långt fram i framtiden, det där med flytt. Nu vill jag bara hitta mannen i mitt liv. Ska vi gå på dejt och lära känna varandra?

Jag vill knulla idag

jag är en kåt tjej och jag vill knulla idag eller en annan dagHär är en av våra sexannonser i sektionen Hitta Knullkompis KK.

Jag fattar att det kan vara svårt att få knulla idag det är nog inte möjligt, men kanske en annan dag? Jag är jämt kåt och knullsugen nämligen, så kåta killar, bara hör av er. Funkar vår kemi så varför inte, det sliter så lite som någon sa ;-). Nä men seriöst, jag är kåt och sugen jämt. Helst hade jag velat hitta en knullkompis att träffa regelbundet. Men det är lite svårt att hitta någon som har samma höga sexlust som jag har.

Vem är jag då? En snygg brunett, halvlångt hår, älskar att bli tagen bakifrån. Men jag är mer än så, jag är en trevlig tjej med hjärtat på rätta stället. Bryr mej om mina nära och kära och gillar att träffa nya människor. Är också en tjej som älskar naturen och är ute så mycket jag kan, även på vintern.

Jag vill knulla idag om det är möjligt? Annars en annan dag!

Har försökt hitta KK här i stan men inte hittat nån jag vill ha. Kan tänka mej att du bor en bit bort men då kan vi ju träffas över en helg lite då och då, det kan ju också funka. Jag gör vad som krävs för att hitta rätt kille för mej!

Så jag prövar en sexannons och ser vad det kan ge. Kanske har jag tur? Vågar man inte så vinner man inte, så enkelt är det. Jag är ingen fegis, är en tjej som är rätt fram. Det är nog inte alla tjejer som vågar skriva en sexannons och vill knulla idag. Men jag gör och nu jäklar ska jag hitta min KK här och kanske har jag turen och får knulla idag?!

Jag söker sex utan krav men med respekt

ska vi ha sex utan krav, kåt tjej söker kåt killeTyp så, jag söker sex utan krav men jag vill ändå bli respekterad för den jag är. Självklart måste vi vara typ polare, men ändå inte, typ inte snacka om alltför privata saker. Utan typ hålla det på en ganska ytlig level, förstår du hur jag menar?

Så ta inte illa upp om jag inte svarar på alla frågor du ställer till mej. Jag kommer inte att fråga ut dej, så låt oss hålla oss till sex och ytlig vänskap! Är vi överens om det?!

Som en kåt tjej så blir man ofta bedömd som en sämre människa om man bara vill ha sex och inget mer. Jag är inte en sämre tjej för det, jag är faktiskt en sund och smart tjej. Det är bara det att jag inte har tid eller lust att bli seriös, jag är kåt, jag vill ha sex och sen vill jag inte mer med dej.

Respektera mej även om jag bara vill ha sex utan krav, okej?!

MEN, ett stort MEN, att bara knulla och inte ha någon feeling för killen, det fixar jag inte, men det får vara på en lagom nivå. Jag tar inte heller vem som helst, jag är rätt kräsen, men det ska man vara tycker jag!! Men kom igen killar, det måste finnas någon som kan bli den perfekta knullkompisen för mej, är du här??? Killen som vill ha sex utan krav!

Killar, ni som hör av er, ni är typ 25-30 år, jag är 24 jordsnurr. Hur jag ser ut? Tja, jag duger nog, jag är inte perfekt, men jag är en jäkel på sex, det räcker väl?! Sorry för bilden på mej, den är inte så bra, du får en bättre när vi fått kontakt. Puss och kram!

Vill du hitta en sexig dejt snabbt och lätt? Registrera dej Gratis Idag!
GRATIS
Vill du ha en KK nära dig?