Jag söker sex utan krav men med respekt

ska vi ha sex utan krav, jag bor i uppsala, kåt tjej söker kåt killeTjenare, kvinna från Uppsala här, jag söker sex utan krav men jag vill ändå bli respekterad för den jag är. Självklart måste vi vara typ polare, men ändå inte, typ inte snacka om alltför privata saker. Utan typ hålla det på en ganska ytlig level, förstår du hur jag menar?

Så ta inte illa upp om jag inte svarar på alla frågor du ställer till mej. Jag kommer inte att fråga ut dej, så låt oss hålla oss till sex och ytlig vänskap! Är vi överens om det?

Som en kåt tjej så blir man ofta bedömd som en sämre människa om man bara vill ha sex och inget mer. Jag är inte en sämre tjej för det, jag är faktiskt en sund och smart tjej. Det är bara det att jag inte har tid eller lust att bli seriös, jag är kåt, jag vill knulla och sen vill jag inte mer med dej.

Jag vill bara ha sex utan krav – Bor i Uppsala

Men, ett stort men, att bara knulla och inte ha någon feeling för killen, det fixar jag inte, men det får vara på en lagom nivå. Jag tar inte heller vem som helst, jag är rätt kräsen, men det ska man vara tycker jag! Men kom igen killar, det måste finnas någon som kan bli den perfekta knullkompisen för mej, är du här? Killen som vill ha kravlös sex!

Killar, ni som hör av er, ni är typ 25-30 år, jag är 24 jordsnurr. Hur jag ser ut? Tja, jag duger nog, jag är inte perfekt, men jag är en jäkel på sex, det räcker väl!

Sexträff i Uppsala

jag söker en sexträff i uppsala, jag är en kåt tjej som vill hitta en stadig knullkompisTjenare alla heta killar. Jag är en kåt tjej som vill ha en sexträff i Uppsala nu. Det är faktiskt första gången jag söker knull direkt. Det är med darriga fingrar jag skriver denna kontaktannons, vet inte riktigt hur öppen jag ska vara. Men jag väljer att hålla mej rätt så privat det känns mest bekvämt. Jag trodde aldrig jag skulle våga lägga en bild där jag nästan är naken. Men nu när jag tagit modet till mej så blir jag faktiskt lite kåt av att visa upp mej så här.

Jag söker en sexträff i Uppsala

Det är kanske så att någon kille blir upphetsad av min bild? Det hade varit nice. Nåväl, frågan är om det funkar att hitta en sexträff online, men det tror jag, det finns ju hundratals sexannonser på nätet. Tycker att jag ser rätt bra ut och har en helt ok kropp, sådär lagom sexig. Man kan ju inte gillas av alla, så är det ju. Jag är nöjd själv och det är det viktigaste för mej.

Jag vill vara lite försiktig, så första gången vi träffas i verkligheten så vill jag träffas där det rör sej andra människor. Typ en fika/lunch på stan för att snacka lite. Har vi rätt kemi så kanske vi ligger direkt, men det får vi se, vi har inte ens börjat snacka ännu. Har vi bra sex (om det blir sex) då vill jag att vi blir knullkompisar som umgås som vänner också. Jag är 28 och du är i min ålder, du är hel och ren, seriös och kåt.

Nu ska jag ha flera sexkontakter så jag blir nöjd

extemt kåt tjej från göteborg söker sexkontakter för att bli nöjdTjenare, extremt kåt tjej från Göteborg här! Nu har jag fått nog, jag måste ha flera sexkontakter, ja, jag måste det, för att bli nöjd. Har en kk men det räcker inte för mig och han vet om det. Han är världens bästa älskare, men hur mycket han än knullar mig, så vill jag ha mer.

Därför har jag tagit ett beslut, jag ska vara riktigt slampig och knulla runt. Jag hade tänkt att jag skulle få ett knull per dag fem dagar i veckan. Det borde inte va så jäkla svårt, eller? Kondom är givetvis ett krav jag INTE tummar på, jag vill inte få sjukdomar speciellt när jag ska ha många sexträffar.

Jag söker flera sexkontakter  här i Göteborg

Kan tänka mej en trekant om jag hittar två killar som vill ta mej samtidigt. Eller om jag hittar en kille som min kk kan tänka sej att knulla mej tillsammans med. Min kk är bi så det är en fördel om du också är det, så kan vi njuta och ge oss hän utan att behöva tänka så mycket.

Vi ska bara njuta alla tre tillsammans och knulla tills vi ligger utmattade. Kåta killar som inte vill lägga ner halva er själ på att snacka och ”lära känna”, er vill jag ha kontakt med. Min kontaktannons är en ren och skär sexannons, inte något annat.

Låter jag som drömtjejen? Haha det är jag säkert inte, men jag måste få knulla så jag blir nöjd och då är allt tillåtet, typ. Är 22 bast, blond, blå ögon, 175 lång och 57 kg, små bröst, trång fitta, helrakad. Bor i egen lägenhet och vi träffas hemma hos mig. Du har stor kuk, kanske inte så lång men gärna grov. Din ålder är 21-25 bast, snygg och vältränad, drogfri!

Jag har en stor fyllig byst

mogen kvinna med stora fyllig byst söker en dejt med en trevlig man i örebroKvinna, 35 år från Örebro, hej alla! Jag är en kåt kvinna med stor fyllig byst (om det nu spelar nån roll men det gör det väl). Många killar och män gillar stora tuttar, så är det ju.

Det jag vill är att dejta en trevlig kille, sen vad dejten slutar med, det återstår att se. Jag har insett att det går inte att planera en sexdejt för man vet inte om man har kemi innan man träffats. Nu handlar detta kanske inte direkt om sex som prio ett.

Jag vill gärna hitta vänner, sex eller kanske till och med den stora kärleken. Kan såklart tänka mej en kk relation också, det är en bra början kanske? Nu brukar jag komma bra överens med de flesta, men man vet aldrig. Finns alltid en liten risk att vi inte gillar varandra redan från start. Så det är jag beredd på även om risken som sagt är liten.

Är en 35-årig kvinna med stor fyllig byst som vill dejta i Örebro

Vi har vår dejt, ser hur det går och sen får vi vara ärliga båda två om vi vill ses igen eller inte. Om det inte känns som någon vits att träffas igen, då säger vi det innan vi skiljs åt. Det som gäller är raka rör och att vara ärlig. Funkar det mellan oss så är det superbra, om inte så är det ingen skada skedd.

Det bästa är att gå in i detta med öppna ögon, tror de flesta håller med om det. Sex gillar jag, naturligtvis är det så, jag är här på en sexblogg som är riktigt läcker. Söker en man som i förlängningen vill ha sex eller mer, finns du här tro?

Naken tjej

naken tjej söker knullkompis i varberg som också gillar att vara nakenHej alla trevliga kille som bor i , jag är en naken tjej haha, ja jag älskar att vara naken, så är det. Jag vet, det är lite udda, men jag älskar att vara naken. Det är en härlig frihetskänsla som jag inte kan vara utan. Som du förstår är det svårt att hitta en dito kille, för det är ju trots allt lite udda. Även om många kvinnor och män nog gillar det men de vågar inte.

Många blir blyga och vågar inte ens titta ens och jag har försökt hitta en knullkompis som är som jag. Men jag tänkte, en sexannons är kanske det bästa alternativet och lättast att hitta en dito kille så det gör jag nu. Vill påpeka att jag springer inte naken hur som helst och överallt. Såklart inte, lite förstånd har jag ;-).

Naken tjej vill träffa en dito man i Varberg

Finns du här, du oblyga kille som vill ha en tjej och du ska själv gilla att vara utan kläder?! Jag hoppas det, för jag vill verkligen träffa dej, jag vill vara vänner och jag vill ha sex. Ett stadigt förhållande vill jag inte ha just nu, dels har jag inte tid och dels trivs jag bra med singellivet. Hur ofta vi träffas det får vi se, det blir väl när lusten faller på kan jag tänka.

Sen en annan sak, jag älskar att gå på nakenbad och jag vill gå med dej. Jag bor på västkusten, i Varberg och där finns en del fina nakenstränder så dit ska vi gå. Nu tror jag inte på distansförhållande även om vi bara är knullkompisar. Men visst, om ”rätt” kille dyker upp kan vi helg-knullkompisar! Sugen på att träffas?

Nu är det dags för mig att hitta kk

jag är en kåt tjej och behöver hitta kk i göteborg snarastNu ska jag försöka hitta kk här i Göteborg, det är nödvändigt känner jag ;-). Eftersom jag är en singeltjej och har varit det rätt så länge och jag vill fortsätta att vara singel. Singellivet är så jäkla coolt och varför ska jag skaffa pojkvän när jag har så kul nu?! Så därför vill jag hitta en knullkompis, helst igår, typ.

Nu är det så att det hade varit fett om vi kunde träffas och hitta på kul saker tillsammans också. Alltså inte bara vara knullkontakter, knulla och sen inget mer. Som person är jag ganska rakt på och mej själv i alla läge och det måste du gilla. Jag vet att det är en del som inte pallar med mej, just för att jag är så rakt på.

Jag är rakt på – Jag vill hitta KK i Göteborg

Killen jag vill träffa är i min ålder, alltså kring 30 år, du är singel (jag hatar otrogna killar), fräsch och tränad. Jag gillar killar som inte är blyga utan kan ta för sej av livet och njuta fullt ut. Du bör bo i eller nära Göteborg så vi enkelt kan träffas när lusten faller på.

Det är ok om du bor en bit bort, men då blir det inte riktigt som jag tänkt mej. För jag vill träffas 2-3 gånger i veckan. Men är du speciell så funkar det med helgträffar också! Vi får se, om någon ens svarar på min sexannons. Och också en kille som fångar mitt intresse, men det återstår att se. Nu hoppas jag att jag lyckas hitta killen jag söker, jag tror inte det är så lätt, men det är värt ett försök! Tjingeling!

Blyg och kåt söker framåt kille för sexträffar regelbundet

jag är blyg och kåt men nu måste jag ta mod till mej och träffa en kille för sex i gävleTjenare, tjej från Gävle här! Blyg och kåt är jag, men det är bara i början, sen jäklar, då är jag oblyg och busig. Jag vågar lixom inte ta första steget. Så därför söker jag en kille som är framåt och inte velar utan du måste ta första steget. Det jag tänker mej är regelbundna sexträffar med en och samma kille.

Kåt måste du vara, för jag har svårt att få nog, jag kan och vill knulla i timmar. Det ska du också vilja och kunna, hajar du vad jag menar?! Det är killar i min ålder som jag vill ha kontakt med, jag är en kåt tjej på 22 år. Men jag kan kanske tänka mej att träffa en lite äldre kille, som är mer dominant isåfall.

Jag är blyg och kåt tjej från Gävle som vill hitta en kille

Killarna i min ålder är oftast inte så framåt och inte heller direkt dominanta. Nu är det inte hård sex jag vill ha, utan mer en kille som är dominant och styr upp allt och bestämmer vad vi ska göra. Typ något sådant. Helst ska du ha stor kuk men medelstor räcker gott också, viktigast är att din kuk passar perfekt i min fitta. Jag vill bara knulla och jag söker absolut inte något kärleksförhållande.

Vi ses, vi knullar tills båda är nöjda, sen går du hem till dej, enkelt eller hur. Ingen får veta, bara du och jag, vår hemlighet alltså! Några frågor på det hahaha, nä seriöst, finns du här? Killen som vill samma som jag, som är oblyg och kåt. Jag sitter här kåt och ensam och väntar på dej, så sätt fart killar, skriv NU.