Sex på stan tex. i provrum, nån kille som vill och verkligen vågar?

kåt tjej vill ha sex på stan med en kille som vill och vågarHehe nu ska jag ha sex på stan, jag ska va så jäkla busig så det finns inte. Jag är en kåt tjej som länge har fantiserat om att bli pullad och runka dej i ett provrum i nån större klädaffär.

Kanske knulla också men det är lite väl vågligt tycker jag. Det är bara bus och spänning vi ska ha, en sexträff kan vi ha hemma helt privat. Men inte hittat nån kille som vågar så jag provar och söker här och hoppas du finns här.

Nu ska jag vara lite galen – vill ha sex på stan hehe.

Om du vet redan från början att du inte vågar, så skriv inte till mej. Nu menar jag inte att vi ska göra det inför publik, no way, sån är jag inte. Men lite busigt och diskret där risken finns att bli upptäckt triggar igång min kåthet. Jag vet, det är lite knasigt. Men om det är så att vi blir knullkompisar och har sex hemma, då är det vanlig sex som gäller

Vad jag heter berättar jag när vi ses irl, jag är 24 bast, singel, rätt snygg, lite tatuerad och allmänt cool. Det där med att ha sex på udda platser har alltid varit något jag gillat och faktiskt också gjort. Men just i ett provrum har jag inte testat, så det måste bockas av på ”to do listan”. Vi väljer provrummet längst in, där få passerar, vi måste vara tysta så ingen hör oss. Vi sätter för dörren också så ingen av misstag kan öppna den.

Är du också lite galen? Hör då av dej hihi.

Tänker att vi inte är i din eller min stad, det kan ju bli pinsamt. Vi kanske kan ta tåget till en annan större stad och kolla runt och se om de har fina provrum ;-). Kanske det kan bli lite bus på tåget också, ifall vi kan åka med samma tåg. Ja, jo, jag är väl lite galen, men det är lixom sån jag är, take it or leave it. Killar, max 45 år, minst 25 år, som vågar ha sex på stan, hör av er, jag är så sugen på att busa!!!!

7 svar på ”Sex på stan tex. i provrum, nån kille som vill och verkligen vågar?”

  1. Jag skulle villja ha sex varsomhelst. I vilken stad bor du är min fråga och jag är bara 19 år men jag skulle till och med knulla dig i ett provrum

    Svara
  2. hej jag är 21 har alltid trott att jag vart lite off i skallen när jag berättat sånna saker som att knulla där det är lite risky men hade gärna velat göra det med dig hör av dig med ett mail så kollar vi om du vill

    Svara
  3. hej en kille på 25 år gammal med grov Adhd som gillar att krydda till vardagen
    hade jätte gärna vilja gå runt och ha ute sex med dig hör av dig

    Svara
  4. Din kropp är som ett konstverk, jag skulle kunna leka med den i timmar. njuter av varje tum, från dina fötter till din hals, försiktigt in min hårda penis i din fitta. Sug din klitoris och cirkla dina läppar med min tunga

    Svara
  5. blyg men mkt kåt, Kille på 34 år, från norrland.! som jätte gärna vill få träffa dig & knulla en eller flera gångers träffar. så hör gärna av dig.

    Svara

Lämna en kommentar

Alla kommentarer granskas manuellt innan publicering. Kontaktuppgifter som e-post, telefonnummer, Snapchat, Kik eller liknande godkänns inte.

GRATIS
Vill du ha en KK nära dig?