Jag är våt i fittan

jag en mogen kvinna och jag är våt i fittan jämtHjälp mej, jag är en mogen kvinna och jag är jämt våt i fittan och är det dygnet runt nuförtiden. Sen jag fyllde fyrtio så har det bara blivit värre och värre tycker jag. För det är inte alltid trevligt att gå runt och vara kåt jämt. Iallafall inte när man är singel och ensam utan en karl. Går liksom inte att knulla runt med olika killar hela tiden, så en knullkompis är precis det jag behöver. Alla killar som är från 25 och uppåt, som har hög sexlust, som vill och kan knulla mycket. Det är ni som ska höra av er, vi ska bli knullkompisar. Eftersom jag är kåt jämt så kommer du att bli mer än nöjd tror jag. Nu vet jag inte om du går igång på mej och min kropp. Som du ser så är jag rakad på blygdläpparna men har behållt busken upptill.

Någon stadig karl vill jag inte ha, vi ska inte bland in känslor. Det räcker att vi är vänner och har sex och skönt tillsammans. Mer än så är jag inte redo för, gillar min frihet för mycket så den vill jag inte bli av med. Så kom inte och ställ krav på mej, då lär det ta slut fortare än vi fick kontakt, förstått?! Vi ska ses ett par gånger i veckan, kanske lite oftare om vi känner för det. Om ”rätt” kille dyker upp men bor långt bort så kan jag tänka mej att vi har helgsex. Alltså vi tillbringar nästan hela helgen i sängen, hade varit skönt. Då lär jag nog vara nöjd i 2-3 dagar, kanske, sen är jag våt i fittan igen! Moment 22.


BLI MEDLEM GRATIS OCH SVARA PÅ ANNONSEN - KLICKA HÄR

12 svar på ”Jag är våt i fittan”

  1. Är en kille på 32 år är gift men söker en knullkompis som gillar att suga och bli slickad länge och knulla flera gånger i veckan.

    Svara
  2. Om vi träffas så skulle jag göra det omöjliga möjligt på dig jag lovar jag har aldrig fått nog någonsin bara så du vet du kan väl skriva vad som du gillar xtra mycket av ,men helst vill jag ta reda på det i verkligheten å bara förgylla vårat sex till bristningsgränsen å sedan börja om och om tills det är dag att att vi träffas på nytt försten my good va inbjudande din mus ser ut att vara man vill ju bara ha dig vid sin sida direkt å smaka på den tror inte jag skulle kunna sluta å slicka dig då hör av dig jag får ta reda på din fittsmak

    Svara
    • Jag är kille på 53 år vill jag träffa kuk och fitta jag är så kåt killar ålder spelar ej roll kom hem till mig och knulla mäj jag är så kåt på sex jag bor i hus i skogen och snäll sugen på sex jag är så kåt sex kom keula mäj mycket

      Svara

Lämna en kommentar

Vill du hitta en sexig dejt snabbt och lätt? Registrera dej Gratis Idag! Varför vänta??