Jag är konstant kåt!

konstant kåt tjejJo så är det, jag är konstant kåt, jag vet inte vad som hänt, men det är så det är. Är en mogen kvinna numera, har fyllt 40 (ser mycket yngre ut) och jag är kåt jämt nuförtiden. Har faktiskt läst på nätet att runt fyrtio så blir kvinnor kåtare och kåtare, det verkar stämma bra. Det är ett måste, vi ska bli knullkompisar och du är konstant kåt du också.

Jag vill ha sex minst en gång om dagen, okej, jag vet det inte kommer att funka. Det är ju bara när man är ihop som man kan knulla varje dag. När du och jag inte kan träffas så får jag rida min sköna dildo (den har sugpropp) istället. Men en riktigt kuk är det bästa, varm, hård och fullt av sperma som sprutar mej full.

Vem vet, en sexannons kanske funkar?! För jag vet att ni konstant kåta killar finns, problemet är bara att hitta er. Jag gillar det mesta inom sex utom sånt som är udda och äckligt, det vägrar jag, det är inte alls min grej. Men sperma gillar jag desto mer, så du får gärna spruta mycket! Men inget krav. Din ålder? Tja, spelar inte så stor roll så länge du är 21 år eller äldre, ständigt hård och sugen. Hör av dej, jag vill knulla nu!!!!!!

Kom igen grabbar, hör av er, vi ska ses irl, ja eller en kille är det jag söker. Knulla runt gillar jag inte och gör jag inte, så det blir inga engångsligg! Jag är kåt men jag är inte desperat ;-).

11 svar på ”Jag är konstant kåt!”

Lämna en kommentar

Vill du hitta en sexig dejt snabbt och lätt? Registrera dej Gratis Idag!
GRATIS
Vill du ha en KK nära dig?