Tjenare alla trevliga och jordnära män. Mjuksex verkar vara underskattat idag, det verkar som de flesta söker en massa udda sexvarianter. Tror nog att det finns många män som är på samma level som jag och vill ha vanlig sex. Själv är jag en mogen kvinna i mina bästa år, är väl inte en milf ännu, har inte fyllt 40. Jag vill ha sex med känsla och passion, det ger mej så mycket mer än ett engångsligg. Dessutom tror jag på att man träffar en och samma person och har sex med regelbundet. Om jag skulle ha olika sexpartners varje gång så hade det inte gett mej så mycket.
Vad är det för fel på missonären, den är så skön, man kommer nära, det är skönt. Och vad är det för fel när en kvinna rider en man och hon styr hela samlaget? Och bakifrån är en av mina favoriter, jag står på alla fyra och svankar och din kuk glider in i min blöta mogna fitta. Så härligt, vill du? Därför söker jag en trevlig man, ålder någonstans mellan 28 och 45 år som gillar mjuksex utan en massa konstigheter. Långa förspel är givet när vi träffas, erotisk massage med härliga oljor mm. Det blir inget sex första gången vi ses, så ni som är ute efter engångsligg, det är inte någon mening ni hör av er till mej. Något seriöst och fast förhållande vill jag inte ha, bara en sexuell relation och vänskap.
Kramar från mej, mjuksex kvinnan.
Hej hör av dej så får vi snacka vidare
hur kan jag kontakta dig
Jag är kille på 52 år vill ha kuk i mej i jag mycket kåt på kuk även fitta och men kuk på killar jag är så kåt på kuk knulla mej mycket jag kom hem till mig och knulla mej, npcs
Jag bor i Kalmar län i Småland
Hej!
Du verkar härlig!
Var finns du då?
Hej hör av dig vackra kvinna
Hejsan hör av dig om
Du vill
Ja fina, du är i dina bästa år, samma här, tycker att vi gör något åt det! Hör av dej!
Hej sexig om du vill ha stor kul med förspel för lång tid kontakta mig
Kram
Redo