Blond kvinna här, 35 år, 168/55, sökande och sugen! Har provat på sexannonser förut och tycker det är både spännande och härligt. Därför är det dags igen, men denna gången lite annorlunda än sist. Det är nämligen så att jag har en lite udda sexfantasi som jag tänkte försöka förverkliga.
Jag vill inte säga så mycket här och nu utan kan säga att det handlar om extra hjälpmedel, mer om det när vi får kontakt. Jag är en kvinna som alltid är på glatt humör och är lätt att umgås med.
Låt oss prova, vi lever bara en gång och det är NU!! Självklart är du som jag, frisk, ärlig och diskret. Ej par eller andra kvinnor!!! Kom igen killar, jag väntar!!
du är så snygg och jag vill träffa dig om du vill kanske och är brun kille
Vore dröm jag e 50 år vältränad alltid sugen
Intresserad, 35 år vältränad och söker ett kk som du:)
Hej sexig
Jag är 33 år och ser bra ut med sexig kropp och stor kuk
Och jag vet vad jag gör för att göra dig nöjd
Vill du bli slickad på hela kroppen för lång tid så kontakta mig
Kram
hej kan du hälpa mig att det är sex med dig hur man träffadet är bro
Halloj snygging, är riktigt sugen på dig och tror du kommer gilla mig! Är en man/kille på 28år vältränad och friskt med stort paket 🙂
Jag är ung man på 25 år , kan slicka din mer än en timme innan jag stoppar min inne i dig!
Vill fylla din fitta. Jag finns I örebro