Blond kvinna söker kille för skön sex

kåt blond kvinna vill knulla en kåt man från norrköpingHej hallå, jag är en blond kvinna som är 35 år, 168/58, sökande och sugen! Samt bosatt i Norrköping. Har provat på sexannonser förut och tycker det är både spännande och härligt. Därför är det dags igen, men denna gången lite annorlunda än sist.

Det är nämligen så att jag har en lite udda sexfantasi som jag tänkte försöka förverkliga. Exakt vad det är vill jag inte säga. Jag vill inte säga så mycket här och nu utan kan säga att det handlar om extra hjälpmedel, mer om det när vi får kontakt.

Det är alltid trevligt att träffa nya vänner, såklart. Vi ska ha sex och vänskap för att förtydliga det. Som en mogen kvinna i mina bästa år så är jag rätt så kåt, nog mer än den genomsnittsliga kvinnan i min ålder. Så en knullkompis hade varit trevligt, med lite tur så hittar jag en trevlig man här.

Blond kvinna från Norrköping söker man att träffa

Låt oss prova, vi lever bara en gång och det är NU! Man måste bejaka livet, sin sexualitet och leva fullt ut, utan hämningar. Det försöker jag att göra, jag vill ta tillvarara livet och inte ångra något när jag sitter gammal på hemmet.

De som är äldre säger att man inte ska se tillbaka, man ska se framåt och leva livet. Det är just det jag gör nu efter bästa förmånga. Jag är en pigg och glad kvinna som söker en dito man. Självklart är du som jag, frisk, ärlig och diskret. Ej par eller andra kvinnor! Kom igen killar, jag är en trevlig kvinna som väntar på ditt meddelande!

10 svar på ”Blond kvinna söker kille för skön sex”

  1. Hej sexig
    Jag är 33 år och ser bra ut med sexig kropp och stor kuk
    Och jag vet vad jag gör för att göra dig nöjd
    Vill du bli slickad på hela kroppen för lång tid så kontakta mig
    Kram

    Svara

Lämna en kommentar

Alla kommentarer granskas manuellt innan publicering. Kontaktuppgifter som e-post, telefonnummer, Snapchat, Kik eller liknande godkänns inte.

GRATIS
Vill du ha en KK nära dig?