Så här är det, jag vill ha en KK idag, det är mitt mål, jag vet, det inte blir speciellt enkelt. Men det är utan tvekan värt ett försök!! Man vet aldrig, någon trevlig och seriös kille kanske svarar idag och bor nära mig? Ibland ska man ha tur lr hur ;-). Jag finns i Jönköping och du har bil så du kan komma till mig, för jag har inte bil. Det är viktigt du bor nära mig så vi kan träffas relativt ofta, kanske 2-3 gånger i veckan. Eller om vi umgås och har det mysigt över en helg, jag vill alltså träffa en och samma kille regelbundet.
Det är med att ha olika killar hela tiden vill jag inte och att hitta en KK idag är nog rätt så svårt. Vi ses lite ibland och kanske hänger som kompisar också och hittar på roliga grejor. Vi kan ha fredagsmys tillsammans och fixa käk och sen skeda i soffan och bara vara. Eller dela en flaska vin, eller sticka ut på krogen och festa tillsammans. Man kan göra mycket roligt tillsammans om vi klickar.
Jag tror inte på engångsligg och ONS, för mig funkar det dåligt. Jag är 27 år, singel och seriös. Är väl som brudar i min ålder, varken bättre eller sämre. Jag har ett alldagligt utseende och duger nog? Själv är jag väldigt nöjd med mitt utseende, min rumpa är det jag är mest stolt över, den är så sexig, mjuk och go. Om du är här och du är seriös, är i min ålder och också söker en kk idag helst, så snälla hör av dig! Puss och kram från mej!
Hej jag heter Mika och bor i Borås älskar 69, doggystyle bli riden jag slicka dig till orgasm
Hi baby you wont fuck
Hej jag kan altt med dig va du vill
Jag kan alltt med dig va du vill
Hej Lina! Jag är 20 år gammal, kan ta mig till Jönköping utan större problem.
Gift svensk man 51 år som söker sex vid sidan av.
Älskar sex i alla former och gärna analsex.
Har lång erfarenhet av sex och tar ansvar för bådas njutning.
Det är inte svårt om du kan vara lite oppet med dina ögon och känslör. Kontakta mig om det känns kul!
Hej,
Jag bor utanför Jönköping och har bil, skulle väldigt gärna bli din KK.
Hör av dig så ses vi
Hej är 21 år, letar oxå efter K.k. Bor i skåne men kan ta mig till jönköping på helger
Jag bor i Jönköping. Är 31 år och träffar dig gärna för att se om vi klickar
Bor i svenljunga och undrar samma sak. 29 år gammal
Kom vi kan knulla nu