Jag är en sexuell kvinna i Lerum som är 47 år. Jag söker en trevlig gentleman att träffa regelbundet och vi ska vara knullkompisar. Efter att ha levt ensam i några år nu känner jag att jag är redo att träffa en man och dela livet med. Tyvärr har jag inte haft något sexliv under dessa åren när jag levt ensam.
Det är rätt så jobbigt eftersom jag är en mogen kvinna som är väldigt sexuell av mej. Jag behöver lära känna en man för att ha sex, inte så att vi blir ett par men vi måste känna varandrar litegrann. Att köra engångsligg har aldrig varit något jag gjort, det ger mej inget. Jag skulle vilja några gånger i månaden för sex och samkväm, ja umgås helt enkelt.
Sexuell kvinna på 47 år söker mogen man i Lerum
Vi behöver inte köra ”katt och råtta” lekar, det är raka rör som gäller och vi är båda fria att göra vad vi vill. Dock vill jag att när det gäller det sexuella, så är vi 100% ärliga mot varandra. Har jag bra sex, då räcker en sexpartner för mej, detsamma ska gälla för dej.
Hör av dej så ses vi över en fika och checkar läget och tar det därifrån. Blir det mer än ett kk förhållande är det bra, men inget jag förväntar mej.
Alla kommentarer granskas manuellt innan publicering. Kontaktuppgifter som e-post, telefonnummer, Snapchat, Kik eller liknande godkänns inte.