Jag är busig, jag vill ha sexlekar med en lika busig kille, är det du? För att göra en sak klar från början, det är inget stadigt jag söker, iallafall inte när det gäller kärlek. Utan jag vill träffa en busig kille som vill ha sköna, busiga, snuskiga sexlekar med mej och vi träffas flera gånger. Skulle tycke uppstå från båda håll så må det vara hänt, men det är inget jag förväntar mej.
Vem är jag då? En singelkvinna som fyllt 30 men inte 35, ser väl rätt ok ut. Har en ganska tränad kropp och är själv nöjd! Som person är jag sprallig och ofta rakt fram och jag är inte ett dugg blyg. Så var beredd, jag gör det som faller mej in, utan att tveka, jag lever bara en gång och det är nu. Som de säger, idag kommer inte tillbaka och jag vill leva livet. Vem vet vad som händer imorgon?
Killen jag vill ha kontakt med bör vara i min ålder, kanske lite yngre kan funka men inte under 25. Du ska givetvis vara singel, något annat är otänkbart, men det fattar du nog. Du har ett öppet sinne och vill vara busig och snuskig med mej, sex älskar du, gärna långa knull. Men viktigast av allt är att vi har kemi, annars funkar inget. Finns du här? Kram från lilla mej!
Hallå jag är en kille på 32 som är nyfiken på att utforska, känner själv att jag vill ha kravlöst och humor men får se om kemin fungerar. Hör gärna av dig
Hej om du vill testa något nytt så kan du testa mig 18 år fyllde år för en månad sen går på gymnasiet och vill ha en spontan sex kompis vill du ha mig komme och ta mig